سوژو Aoteng الکترونی شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین

محصول با کیفیت بالا و خدمات حرفه ای و تامین کننده اصلی در صنعت امنیت شود.

صفحه اصلی > دربارهی ما

图片1.png


سوژو Aoteng الکترونیک فناوری شرکت با مسئولیت محدود یک شرکت مشترک است، که در تولید، تحقیق و توسعه و فروش انواع مختلف از محصولات تشخیص امنیتی تخصصی است. عمدتا به آسیاب های الکترون، آسیاب های سخت افزار، چک های امنیتی فرودگاه، چک کردن امنیت ایستگاه، تولید صنعتی، صنعت کشتی سازی ، سالن های سرگرمی، سیستم جزئی و غیره


未命名_meitu_01.jpg


به عنوان رهبر چینی در صنعت امنیتی، ما دارای تجربیات غنی در طراحی و ساخت ما است. خطوط کامل بسیار پیچیده ای از راه دور از طریق آشکارساز فلز، دستگاه های اشعه ایکس، detector فلزی و دروازه های دروازه توریستی تشکیل شده است. در عین حال، ما ارائه محدوده کامل تجهیزات امنیتی شامل دستگیره فلزی، آشکارساز فلزی زیرزمینی، آشکارساز انفجاری، اسکنر مایع خطرناک، آینه بازرسی وسایل نقلیه و غیره


در بازار رقابتی شدید، ما به طور مداوم بر سر راه استراتژی استراتژیک و همکاری نزدیک با دانشگاه های Tsinghua و موسسات تحقیقاتی سرمایه گذاری می کنیم. پول و تکنولوژی را به کار خود در زمینه تحقیق و توسعه محصول جدید سرمایه گذاری می کنیم. دارایی مالکیت معنوی مستقل داریم حقوق فناوری هسته ای. ما توانایی طراحی حرفه ای و تولیدی را داریم و می توانیم با توجه به نیاز مشتری، راه حل های امنیتی مشخصی ارائه دهیم. شرکت Aoteng دارای عملکرد پایدار، ظاهر زیبا، محصولات مختلف تشخیص فلز با دوام و بسیار حساس است.


شرکت با محصولات دقیق است و تمام پارامترهای فنی به محصولات توسعه یافته Level.company پیشرفته در سطح جهان رسیده است. دروازه آشکارساز فلزی سری AOTENG و آشکارساز فلزی بازرسی وزارت امنیت عمومی و محصولات الکترونیکی پلیس را تصویب کرده اند با توجه به تکنولوژی و محصولات فوق العاده، ما با وزارت امنیت عمومی همکاری می کنیم تا بازرسی بازی را در بازی فوتبال 2004 جام آسیا و بازی المپیک 2008 در پکن برگزار کنیم. در همین حال ما در فعالیت های بیشتر و فعالیت های امنیتی مانند جشنواره بین المللی مدنی دالاین و گوانگژو واردات و صادرات کالا منصفانه.


组合图.jpg


موفقیت ما بر اساس تاکید بر کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش است. ما همیشه اصل "کیفیت اول، یکپارچگی طولانی" برای ارائه به مشتریان با محصولات با کیفیت بالا و خدمات به عنوان duty.we ما به شدت اجرای کنترل کیفیت و مدیریت ردیابی در فرایند تحقیق و توسعه، تولید، فروش و پس از فروش تحت سیستم ISO9000 استاندارد کیفیت بین المللی ارائه می دهد عالی، استاندارد، حرفه ای و شخصی محصولات و خدمات، و در حال حاضر در حال تبدیل شدن به رهبر محصولات امنیتی در چین است.